Bitcoin Milyoneri Konuştu: Bu 3 Altcoin’den Alıyorum!

telegram

Nasıl genç yaşta bu kadar zengin oldu?

Kiarash Hossainpour, verdiği röportajda kendisi hakkında her zaman ‘küçük bir inek’ olduğunu söylüyor. İlk bilgisayarına on yaşındayken sahip olduğunu ekliyor. Hossainpour, oyun oynamaya başladığında babasının “Hayır, oynamayı bırak, onun yerine programlama öğren” dediğini ifade ediyor.

Hossainpour, babasının bir programcı olduğunu ve ona nasıl kod yazılacağını öğrettiğini açıkladı. “Bir noktada babam bana, “YouTube’a bakın, bunlar 20-30 yaşlarında iki kişi, bu siteyi kurdular ve şimdi milyarderler. Neden böyle bir şey yapmıyorsun?” dedi.

kripto para robotu

Genç Berlinli okuldan sonra programlamaya başladı ve web siteleri oluşturmanıza izin veren bir yazılım olan WordPress ile tanıştı. O zamanlar Hossainpour ayrıca oyun internet forumlarındaydı, oyun ortamını ve ihtiyaçlarını biliyordu. Para için forumlardan oyuncular için web siteleri oluşturmaya başladı. Bir web sitesi için ortalama 34 dolar (30 Euro) aldı. Oyun dünyasından insanlar, oyunlardan ürün satabilmek için çoğunlukla kendi web sitelerini istediler.

Bitcoin

 

Bitcoin fiyatı ‘kesinlikle çılgın, delice’

2013 yılında Hossainpour, Bitcoin’in ilk gerçekten büyük fiyat artışına tanık olduğunu söylüyor. O zaman, kripto para birimi ilk kez 1.000 dolar işaretini kırdı ve Kasım 2013’ün sonunda, yılın başından bu yana 80 kat büyümüştü. O zamanlar 14 yaşında bir genç olarak, “Şimdi kazandığımı Bitcoin’de bırakmış olsaydım, şimdiye kadar birkaç bin avrom olurdu. Bu yüzden araştırmaya başladım.”

Programcılık ve okulun yanı sıra Hossainpour, 16 yaşındayken çok başarılı olduğunu söylediği ‘Kyle Hoss’ adlı bir YouTube kanalı açtı. Esas olarak tepki klipleri veya yeme testleri gibi eğlence videoları yaptı. Bugün yaklaşık 500.000 kişi kanalına abone oldu, ancak şu anda kanalı durdurulmuş durumda.

Bitcoin
kripto para robotu