Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin Belli Oldu: İşte Beklentiler!

telegram
Bitcoin Milyarderi: Bu 2 Altcoin'den Çok Fazla Biriktiriyorum!

Bitcoin hakkında tahminler

BTC/USDT. Rusya’nın Ukrayna sınırlarının yakınında muazzam miktarda asker, savaş uçağı, teçhizat ve uzun süreli askeri tatbikatlar yapması, önümüzdeki birkaç gün içinde olası bir işgal korkusunu artırdı. Bu, 39.600 dolarlık güçlü desteğin altına düşen Bitcoin (BTC) satışını tetikledi. Kasvet ve kıyamet arasında, kripto yatırımcıları için bir umut ışığı var çünkü Glassnode’dan gelen veriler, Bitcoin arzının %60’ından fazlasının bir yıldan fazla bir süredir herhangi bir işlemde kullanılmadığını gösteriyor. Bu, uzun vadeli alıcıların düşüş trendindeki pozisyonlarını terk etmediğini gösteriyor. Alıcıların 39.600 dolarlık güçlü desteği savunamaması, Bitcoin‘in ayılar tarafından güçlü satışlarla karşı karşıya kalmaya devam ettiğini gösteriyor.

Bu Altcoin Uyuyan En Büyük Dev

Boğaların bu bölgeyi agresif bir şekilde savunması bekleniyor çünkü bunun altında bir kırılma, 24 Ocak gün içi düşük seviyesi 32.917,17 doları yeniden test etmenin yolunu açabilir. Fiyat 39.600 doların altında ne kadar uzun süre kalırsa, aşağı yönlü hareket olasılığı o kadar yüksek olur. Bu varsayımın aksine, fiyat mevcut seviyeden geri döner ve hızla 39.600 doların üzerine çıkarsa, daha düşük seviyelerde güçlü bir birikim önerecektir. Boğalar daha sonra fiyatı 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarmaya çalışacak. Boğaların 39.600 dolarlık destekten güçlü bir toparlanma elde edememesi, daha yüksek seviyelerde talep eksikliğine işaret ediyor.

kripto para robotu
z

4 Altcoin projesi

LEO/USD. LEO, 8 Şubat’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 8.14 dolardan yeni bir rekor kırdığından beri düzeltme yapıyor. Artan 20 günlük EMA ve pozitif bölgede RSI, boğaların hafif bir avantajı olduğunu gösteriyor. Alıcılar fiyatı 6,24 doların üzerine çıkarsa, LEO/USD çifti yukarı hareketi sürdürmeyi deneyebilir. Analiste göre, parite daha sonra 7 dolara yükselebilir. Tersine, boğalar mevcut toparlanmayı sürdüremezse, ayılar bir fırsat algılayacak ve pariteyi 20 günlük EMA’nın altına çekmeye çalışacak.

4 saatlik grafik, paritenin 5,52 ile 6,24 dolar arasında aralığa bağlı olduğunu gösteriyor. 20-EMA ve 50-basit hareketli ortalama düzleşti ve RSI orta noktaya yakın, bu da arz ve talep arasında bir denge olduğunu gösteriyor. Altcoin fiyatını 5,52 doların altına çeker ve sürdürürlerse, bu denge ayılar lehine değişecektir. Parite daha sonra 200-SMA’ya düşebilir. Tersine, alıcılar fiyatı 50-SMA’nın üzerinde zorlar ve sürdürürse, parite 6.24 dolara yükselebilir.

kripto para robotu